Bramy garażowe

Własny dom odzwierciedla gust i indywidualność właściciela. Wśród licznych elementów, które składają się na ten obraz, brama garażowa zajmuje bardzo istotne miejsce.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu proponujemy państwu bramy na światowym poziomie. Wybór bramy garażowej powinien być przemyślany. Przy jej wyborze powinniśmy się kierować kryteriami, które pozwolą nam na wybór odpowiedniej bramy dostosowanej do naszych oczekiwań i zasobów finansowych. Firma DOMO-SYSTEM dzięki odpowiednio przeszkolonym pracownikom proponuje państwu zakup bramy garażowej w miłej i fachowej atmosferze, kierując się odpowiednimi kryteriami wyboru, jak:

  • rodzaj bramy (segmentowe, uchylne, rolowane ..)
  • wygląd i estetyka (faktura i rodzaj poszycia…)
  • sposób montażu i rodzaje prowadzeń (uzależnione od konstrukcji i możliwości obiektu…)
  • sposób sterowania (ręcznie lub automatycznie…)
  • budowa panela i przenikalność cieplna (grubość elementów płata bramy, budowa …)
  • zabezpieczenie i bezawaryjność (rodzaje sprężyn, rygle, wytrzymałość pracy..)
  • cena (uzależniona od wyboru wszystkich wyżej wymienionych elementów…)

Firma DOMO-SYSTEM oprócz produkcji własnych bram rolowanych posiada w swojej ofercie również bramy garażowe, wiodących producentów jak:

™ BIG TOR www.bigtor.pl

™ HORMANN www.hormann.pl

™ WAYNE DALTON www.waynedalton.pl

Wszystkie bramy produkowane są na wymiar tj. na indywidualne zamówienie Klienta. Umożliwia to montowanie bram m.in. w nowoczesnych budynkach, które charakteryzują się nieszablonowymi rozwiązaniami architektury oraz budynkach, które są modernizowane. Elastyczne podejście do klienta umożliwia montaż bram w takich obiektach jak:

• garażach domowych,
• halach produkcyjnych, magazynach,
• salonach sprzedaży,
• stacjach diagnostycznych i warsztatach samochodowych,
• myjniach samochodowych,
• obiektach jednostek szybkiego reagowania (pogotowie, straż pożarna).

Dostępne są zarówno bramy segmentowe, uchylne, rolowane i przemysłowe.
Dodatkowe atuty bram segmentowych i rolowanych

Bramy są wypełnione w środku pianką poliuretanową a na obwodzie bram znajduje się system uszczelek gumowych i szczotkowych, co w połączeniu zapewnia szczelność, izolację termiczną i akustyczną. Poprzez zainstalowanie systemu fotokomórek, hamulca bezpieczeństwa oraz optycznej listwy bezpieczeństwa praca bramy jest pod ścisłą kontrolą. Również w bramach ze zdalnym sterowaniem system kodowania nadajnika zapewnia doskonałą ochronę.

Płynna praca bramy

Kolejną zaletą bramy jest zespół odpowiednio dobranych sprężyn naciągowych lub skrętnych, dzięki czemu praca bramy jest bardziej elastyczna i można ją otworzyć bez wysiłku co skutecznie zapobiega zacinaniu się jej i blokowaniu .

Bezpieczeństwo i bezawaryjność

Wszystkie bramy posiadają elementy mające na celu podniesienie bezpieczeństwa użytkowania produktu oraz zapewniają płynną pracę. Dwupunktowe, zatrzaskowe ryglowanie gwarantuje poprawne zamknięcie bramy. Stosowany opcjonalnie zamek zatrzaskowy, obsługiwany z obu stron, a montowany od strony wewnętrznej polecany jest w bramach bez dodatkowego wejścia w garażu. Standardowym wyposażeniem bram z napędem elektrycznym jest wyłącznik przeciążeniowy, który zapobiega ewentualnym wypadkom związanym z przygnieceniem. W przypadku napotkania przeszkody podczas zamykania, brama automatycznie zatrzymuje się, a następnie podnosi nie powodując żadnych szkód. Innym elementem zabezpieczającym, montowanym w bramach z napędem jest blokada dociskowa uniemożliwiająca podniesienie z zewnątrz opuszczonej bramy i chroniąca tym samym przed włamaniem.

Bramy przemysłowe

Bramy segmentowe

Bramy uchylne

EnglishGermanPolish