DomoSystem Lublin/Warszawa

Firmę DOMO-SYSTEM założyliśmy w 1992 roku. Od początku jej działalności zajmujemy się szeroko rozumianą produkcją osłon okiennych: żaluzji, rolet, verticali, plis, moskitier, draperii, markiz, bram garażowych, rolet zabezpieczających i wielu innych. Drugim profilem produkcyjnym firmy są zasłony, firany, rolety rzymskie, austriackie, panele, poduchy, narzuty oraz karnisze. Trzeci profil produkcyjny to produkty outdorowe tj. pergole, rolety screen, inteligentne rolety i żaluzje fasadowe.

Obecnie jesteśmy największym producentem osłon okiennych we wschodniej Polsce, a swoje produkty dystrybuujemy na terenie całej Polski oraz importujemy do innych krajów.

Rozwijając swoją firmę szczególną uwagę przywiązujemy do oczekiwań i opinii klientów. W oparciu o nie od 2004 roku rozszerzyliśmy swoją ofertę o markę Bożena Lisardi w której znajdą Państwo autorską kolekcję tkanin firanowych, zasłonowych oraz obiciowych.

Od 2010 roku nowością jest marka Domo Design. Oferujemy poprzez nią bogaty wybór mebli stylowych, prowansalskich i francuskich oraz dodatków do wnętrz.

Zadaszenie Tarasu – Pergole

Rok 2016 jest początkiem marki Pergosola. Oferujemy poprzez nią produkty takie jak pergole, rolety screen, inteligentne rolety i żaluzje fasadowe. Kompleksowo wyposażamy tarasy w całe niezbędne wyposażenie, które służy do korzystania z tarasu prawie przez cały rok. Swoją ofertę kierujemy zarówno do branży HoReCa, jak i klientów indywidualnych oraz architektów.

Nasze marki wyróżnia dbałość o design w doborze wzorów i rodzajów oferowanych produktów.

Mottem firmy jest zaspokojenie wysokich oczekiwań klientów, otwartych na nowe trendy inspirowane dobrym wzornictwem.

Aktualne wydarzenia znajdą Państwo na naszych stronach portali społecznościowych. Zapraszamy do zakupów w naszych salonach firmowych.

EnglishGermanPolish