Bramy uchylne

Bramy uchylne mają wiele zalet a ich podstawowym atutem jest nowoczesna, trwała i stabilna konstrukcja, która zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Jedną z głównych zalet jest mozliwość montażu w otworach o bokach licujących się ze ścianami i nadprożem licującym się z sufitem zamykanego pomieszczenia( montaz w otworze). W wielu przypadkach jest to jedyny typ bramy garażowej pozwalający na zamknięcie garażu bez koniecznościu wykonywania kosztownych i uciążliwych przeróbek. Standardowa brama uchylna składa się z ościeżnicy wykonanej z kształtowników ocynkowanych zamkniętych oraz progu. Skrzydło bramy zmontowane jest z profili ocynkowanych zamnkniętych, natomiast poszycie to blacha stalowa ocynkowana o gr. 0,5 mm powlekana poliestrem. Bramy uchylne mogą posiadać wbudowane drzwi, dzięki czemu nie trzeba otwierać całego skrzydła. Rozwiązanie takie jest zalecane, gdy nie ma osobnego wejścia do garażu.dodatkowym atutem tych bram jest przystepna cena, ze względu na jaką jest ona produktem wszechobecie dostępnym.nia.

Kurtynę rolety najczęściej stanowią profile wykonane z wysokogatunkowej blachy aluminiowej wypełnione pianką, posiadające specjalne dwuwarstwowe powłoki lakiernicze w systemie PU/PA. To sprawia, że cechują się one podwyższoną odpornością na ścieranie i oddziaływanie czynników atmosferycznych. Ponadto w systemie SKN można zastosować również profile tworzywowe. Z uwagi na specjalną konstrukcję systemu nie ma możliwości integracji rolety z moskitierą.

EnglishGermanPolish