Bramy przemysłowe

Bramy przemysłowe produkowane są na wymiar i znajdują zastosowanie we wszelkiego rodzaju obiektach przemysłowych jak: hale produkcyjne, stacje diagnostyczne itp.

Zbudowane są z segmentów o wysokościach 610 mm i/lub 732 mm. Ściany sekcji wykonane są z blach stalowych o grubości 0,5 mm, ocynkowanych ogniowo i powlekanych poliestrem. Wypełnienie sekcji bramy stanowi 40 milimetrowa warstwa bezfreonowej pianki poliuretanowej. Montowane są za otworem i posiadają  możliwość zastosowania różnych systemów prowadzeń. Otwierane są w pionie a ich prowadzenie, począwszy od standardowego, przez niskie, wyskoie lub pionowe, dostosowane jest do indywidualnych potrzeb klienta. Istnieje rówiniez możliwość zastosowania prowadzenia ukośnego, dopasowanego do pochyłości stropu.

Kurtynę rolety najczęściej stanowią profile wykonane z wysokogatunkowej blachy aluminiowej wypełnione pianką, posiadające specjalne dwuwarstwowe powłoki lakiernicze w systemie PU/PA. To sprawia, że cechują się one podwyższoną odpornością na ścieranie i oddziaływanie czynników atmosferycznych. Ponadto w systemie SKN można zastosować również profile tworzywowe. Z uwagi na specjalną konstrukcję systemu nie ma możliwości integracji rolety z moskitierą.

EnglishGermanPolish