Bramy segmentowe

Brama segmentowa jak nazwa wskazuje składa się z segmentów o wysokości 500mm i/lub 610 mm izolowanych panką PUR o grubości 40mm.

Brama segmentowa jak nazwa wskazuje składa się z segmentów o wysokości 500mm i/lub 610 mm izolowanych panką PUR o grubości 40mm. Segmenty wyposazone są w kształtowane zabezpieczenia przed zakleszczeniem palców, ściany segmentów są stalowe, ocynkowane i malowane lub okleinowane. Brama garażowa segmentowa montowana jest bezpośrednio za otworem. Jej ruch odbywa się początkowo w kierunku pionowym a po otwarciu brama znajduje się tuż pod sufitem, równolegle do podłoża. Powyższe rozwiązanie gwarantuje Klientowi pełen komfort w użytkowaniu bramy umożliwiając zaparkowanie pojazdu bezpośrednio przed garażem, z możliwością jednoczesnego otwierania i zamykania bramy, optymalne wykorzystanie powierzchni oraz montaż bramy w nietypowych garażach np. zakończonych łukiem. Komfort obsługi bram garażowych segmentowych zapewniają sprężyny skrętne, kompensujące ciężar pancerza bramy. Ich wytrzymałość to ponad 10 000 cykli czyli 10 lat bezawaryjnej i stabilnej pracy bramy. Dodatkowym atutem jest możliwość zautomatyzowania bramy co zdecydowanie podnosi walory użytkowania.

Kurtynę rolety najczęściej stanowią profile wykonane z wysokogatunkowej blachy aluminiowej wypełnione pianką, posiadające specjalne dwuwarstwowe powłoki lakiernicze w systemie PU/PA. To sprawia, że cechują się one podwyższoną odpornością na ścieranie i oddziaływanie czynników atmosferycznych. Ponadto w systemie SKN można zastosować również profile tworzywowe. Z uwagi na specjalną konstrukcję systemu nie ma możliwości integracji rolety z moskitierą.

EnglishGermanPolish