Żaluzja drewniana, 25 mm, Na wymiar

5.00
Dostępność:  na stanie

Żaluzje drewniane 50 mm to jedne z najbardziej ekskluzywnych osłon okiennych. Chętnie wybierane przez architektów i projektantów wnętrz, nadadzą każdemu wnętrzu wyjątkowy charakter.

szerokość (m)
wysokość (m)
Cena (zł):
szerokość (m)
wysokość (m)
powierzchnia 0
Cena produktu Nil

Opcje wykonania:

1) System Standard – w którym mechanizm do sterowania żaluzją jest montowany na belce górnej 51×57 mm wykonanej ze stali. Belka górna jest wówczas schowana za drewnianą maskownicą, zaś sterowanie żaluzjami odbywa się przy pomocy sznurków. W systemie Standard istnieje również możliwość zastosowania napędu elektrycznego, dzięki czemu sterowanie żaluzją odbywa się za pośrednictwem pilota lub klawisza ściennego. Maksymalna powierzchnia możliwa do przysłonięcia to 12,5 m2.

2) System Retro – w którym miejsce belki stalowej z Systemu Standard zajmują dwie belki górne drewniane wraz z eleganckim metalowym mechanizmem. Jest to bardziej ekskluzywna odmiana żaluzji drewnianych 50 mm. Sterowanie żaluzją odbywa się przy pomocy sznurków. Maksymalna powierzchnia możliwa do przysłonięcia to 5,5 m2.

Dodano 1pinię
5.00 Wynik

1
0
0
0
0
Dodano 1pinię

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Elegancka żaluzja. Wygląd świetnie na długich, balkonowych oknach. Jak dla mnie klasyczna i ponadczasowa. Jakość wykonania jest zadowalająca.

    RobertLip 24 2019